Blog yazıyorum, öyleyse varım…

0

Posted on : 30-06-2010 | By : Çağdaş | In : Havadan Sudan

İnsanlar kendilerini farklı şekillerde ifade ederler. Düşünüyorum da ben yazdığım zaman mutlu oluyorum ve kendimi çok daha iyi ifade ettiğimi hissediyorum.

Esasında yazı yazma merakım küçüklükten beri hep vardı. Hatta o dönem Milliyet Kardeş dergisinde bir şiirim yayınlanmıştı. Şimdi okudukça komik gelse de o zamanın şartları için gayet güzel bir şiirdir :)

Sonra ortaokul döneminde bir ara günlük tutmaya heveslenmiştim. Bazı günler çok sayfa yazarken bazı günler yarım sayfayı zor tamamlardım. Fakat bir süre sonra günlük tutmayı bıraktım. Belki de günlüğü kimseyle paylaşmadığım için kendi kendime yazmak anlamsız gelmişti.

Ne zamanki internet hayatımızda yerini fazlasıyla almaya başladı, yazma merakım tekrar alevlendi. Hatta bu sefer yazdıklarımı çok sayıda kişiyle paylaşma şansım da vardı. O dönem çok uzun aralıklarla yazıyordum. Gördüm ki okuyucularınızla düzenli paylaşımlarda bulunmazsanız bir süre sonra sitenizi ziyaret edenler gelmemeye başlıyor ve yazma motivasyonunuz düşüyor.

Sayfamı şu anda bulunduğu yeni adresine taşımamın üzerinden hemen hemen 1.5 aylık bir süre geçmiş. Bu sayfada aynı hataya düşmeden güncel şekilde yazılarımı paylaşmaya çalışıyorum. Açıkçası Çağdaş’ın Bakış Açısı sitesinin ilk başladığı noktadan geldiği noktaya baktığımda her geçen gün geliştiğini görmek ve izleyici sayısının artması beni mutlu ediyor. Siz okuyucularıma bir kere daha teşekkür ederim. :)

Beni izlemeye devam edin :)

P.S: Şu sıralar Dragon’s Den yarışmasındaki ejderlerden James Caan’ın “The Real Deal” isimli kitabını okuyorum. İlginç bölümler var. İyi bir kitap okumak istiyorum diyenlere önerilir.

P.S-2: Dragon’s Den’le ilgili sizlere bir sürprizim de olabilir. Üzerinde çalışıyorum. :)

Post a comment