Yol Project ile keyifli geceler…

2

Posted on : 10-10-2010 | By : Çağdaş | In : Sosyalleşmek

Yaz günleri bitti, artık sonbahar kendini göstermeye başladı.

Malum havalar bozunca enerji seviyeleri de ister istemez düşüyor.

Peki şöyle keyifli bir gece geçirmek, Bon Jovi’den, Steve Miller Band’a, Santana’dan, Duman’a kadar günümüzün ve eskilerin Rock şarkılarıyla coşmak ve enerjinizi yükseltmek ister misiniz? :)

O zaman size Yol Project’i (Grup Yol) şiddetle tavsiye ediyorum.

Yol Project ile ilk olarak Moda Deniz Kulübü’nde doğum günümü kutlarken tanıştım. Sahnede şarkılarıyla olduğu kadar seyirciyle ve kendi aralarında girdikleri iletişimle de tempoyu düşürmeyen, son derece keyifli bir grup.

Bu hafta sonu yine çok yakın bir arkadaşımızın doğum günü için bu sefer Monc Suadiye’de (eski adıyla Jazz Stop) Zeki ve Orçun kardeşlerin Yol Project’ini dinledik. Yine harika bir gece geçirdik, ne yalan söyleyeyim özellikle eski şarkılarla coşmak iyi geldi, keyfimiz tavana vurdu. :)

Anadolu yakasında çalışmaya başladığımdan beri, özellikle Yol Project ile beraber, bu yakayı da keşfetmeye başladım. Yolunuz buraya düşmüyorsa hiç sorun etmeyin Yol Project’i Avrupa yakasında Ortaköy İstanbul Jazz Center’da da dinleyebilirsiniz.

Keyifli geceler geçirmeniz dileğiyle :)

P.S: Kim ne dersin, 80’lerin şarkıları ve ruhu gerçekten çok ayrıydı. O günleri hatırlamak adına Bon Jovi’den gelsin. “You give love a bad nameee!” :)

Comments (2)

Sevgili Çağdaş,

çok güzel şeyler yazmışsın hakkımızda…
umarım bu övgüleri hakediyoruzdur…..

Teşekkürler……

Sevgiler
Zeki

Sevgili Zeki Abi,

İnanın yazdıklarım az bile, gerçekten çok keyifli bir gece geçirdik :) Hatta yine geleceğiz :)

Sevgiler,

Çağdaş

Post a comment