Bayram tatiline geri sayım…

3

Posted on : 07-11-2010 | By : Çağdaş | In : Geziler & Keşifler

Bu sene tatiller açısından gerçekten hareketli geçti.

Özellikle bayram tatilleri çok iyi zamanlara denk geldiği için uzun süreli tatil yapma şansımız oldu.

Ve şimdi de 2010 yılının son ve uzun tatili için geri sayıma başladık.

Bu sefer rotamız İtalya. Sırasıyla Roma, Floransa ve Venedik’i gezeceğiz.

Seneler önce annemlerle İtalya ve Fransa’yı kapsayan bir tura çıkmıştık. Ancak tur programı o kadar yoğundu ki açıkçası bu şehirlerin hakkını tam anlamıyla veremediğimizi hissetmiştim. O yüzden son durağımız olan Roma’da Fontana di Trevi‘ye para atarken Roma’ya tekrar gelmeyi dilemiştim. Demek ki dileğim tutmuş. :)

Bu sefer rotamız üzerindeki Siena, Pisa gibi şehirlere ek olarak daha önce gidemediğim Napoli ve Pompei’yi de görme şansımız olacak. O yüzden bu tatilin benim için önemi ayrı. :)

Tatile çıkmanın, yeni yerleri ve kültürleri keşfedecek olmanın verdiği heyecanla yeni haftanın hızlıca geçmesini istiyorum. Ne diyeyim “Tatili seviyorum!”. Pisa Kulesi’nde konsept fotoğraflar çekeceğim merak etmeyin. :)

P.S: Varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Comments (3)

Siz leyleği havada görenlerdensiniz galiba, bu günlerinizin kıymetini bilin ve gönlünüzce gezin, ileride bebek olursa bunlara çok fırsat bulamazsınız, hoş siz onuda enik gibi gezdirirsiniz. Size mutlu, huzurlu ve bol kahkahalı tatiller diler özlemle öperim. İkinizi de çok seviyorum.

Birde bu tatil için yada geçmiş tatilleriniz için tatil planlarınızı, nerede nasıl kaldığınızı ve ortalama maliyet olarak bilgilendirirseniz çok daha faydalı olur benim için.

teşekkürler. iyi tatiller…

Merhaba,

Normalde tur ile tatile çıkmamayı tercih ediyorum. Ama Kurban bayramı tatilimiz için erken rezervasyondan faydalanarak Kappa Tur’u seçtik. Kişi başı ücret 599 Euro. Ancak bu fiyatta sadece uçak bileti-konaklama ve bazı şehirlerde genel şehir turları var. Tatil sonrası isterseniz daha net bir bütçe çıkartabilirim. (Ekstra turlar, yemek, alışveriş vb..eklenmiş olarak)

Teşekkürler,

Çağdaş

Post a comment