2011’e doğru geri sayım…

2

Posted on : 22-12-2010 | By : Çağdaş | In : Havadan Sudan

2009 yılından 2010 yılına girdiğimiz yeni yıl kutlaması size de sanki daha dün gibi gelmiyor mu?

Yeni umutlar, yeni beklentiler ve hatta yeni başlangıçlar olması dilekleriyle başladığımız 2010 yılı nasıl geçti kendi adıma pek anlamadım.

Büyüklerimizin “Zaman çok hızlı geçiyor.” sözüne gün geçtikçe daha fazla katılmaya başladım. Acaba bende yaşlanıyor muyum?

2010 yılını da bitirmemize şurada sayılı günler kaldı. İyisiyle, kötüsüyle bir yılı daha geride bırakacağız. “2010 yılında neler yaptım?” diyerek uzun bir şeyler yazmayacağım merak etmeyin. :)

Ama şu dönemde herkes genellikle tamamlayacağımız yılla ilgili kendisi açısından genel bir değerlendirme yapar. Birkaç cümleyle geçen yılı özetlersem benim açımdan 2010 yılı dedemin aramızdan ayrılışı sebebiyle kötü bir şekilde başlamıştı. Hatırası her zaman kalbimdedir…

Hayatın bu siyah karesinden sonra bahar aylarıyla beraber beyaz kareye geçiş yaptık, yılın geri kalanını yeni kariyer başlangıçları, yeni tatil maceraları derken keyifli bir şekilde geçirdik.

2011’e doğru geri sayarken yeni yıldan neler bekliyorum diye düşündüm. Aklıma birçok şey geldi, liste yapmaya kalksam uzar gider…

Bence 2011 yılından beklenecek en doğru şey “Hayalleri gerçekleştirme motivasyonu” olmalı. İnsan motive olmadıkça, içinde o enerjiyi hissetmedikçe, sadece istemekle bir şeyleri elde edemiyor. Motivasyon bu noktada kilit bir öneme sahip.

Henüz 31 Aralık akşamına daha zamanımız var, ama şimdiden “Hayallerinizi gerçekleştirme motivasyonunun” eksik olmayacağı çok güzel bir yıl diliyorum. :)

Bu yazıyı okuduktan sonra hayallere dalmak isterseniz Cranberries’in şu güzel şarkısının yardımcı olacağına emin olabilirsiniz. :)

Burada da yeni yıl çamımızdan bir görünümü bulabilirsiniz :)

Comments (2)

Canım güzel oğlum sende yaşlanıyorsan biz ölelim. Deden için yazdıkların çok güzel, sen tanıdığım en iyi torun oldun sana bunun için teşekkürler. Göklerden dedenin seni izlediğini unutma. 2011 yılında herşey gönlünce arzu ettiğince bol motivasyonlu geçsin inşallah tabiki karıcığınla vede bizleri unutmadan. Benim için 2011 hepimizin hayallerinin gerçekleşeceği bir yıl olacak buna inaniyorum. Herşey çok mukemmel olacak. Benim hayatımdaki en muthiş olay senin gibi bir evlada sahip olmak….SENİNLE HERZAMAN GURUR DUYUYORUM.

Çağdaş’cım ne güzel geldi ‘Just my Imagination’… Keyiflendim sayende:-) Mutlu mutlu yıllar olsun, her şey gönlünce olsun… 2011′e selam olsun! ( Aklıma nedense Across the Universe filmi geldi. – o da çokkk keyifliydi ondan herhalde )

Post a comment