Blogspot’tan .Com’a – Çağdaş’ın Bakış Açısı

0

Posted on : 04-12-2010 | By : Çağdaş | In : Havadan Sudan, İş Dünyası

Blog maceram 2005 yılında Blogspot uzantılı oluşturduğum sayfam üzerinde başlamıştı.

Hatırlıyorum da ilk yazımı yazdıktan sonra büyük bir heyecanla sayfamın adresini arkadaşlarıma mail atmıştım. Yorumlar geldikçe motivasyonum artmıştı. :)

Daha sonra araya yüksek lisans, askerlik, evlilik, iş koşuşturması girince Blogspot sayfam uzun bir süre tek yazı ve tek yorum içeren şekliyle kaldı. 2009 yılı Mayıs ayında yeni bir enerjiyle sayfama tekrar hareket vermiştim.

Bu senenin Mayıs ayında ajans sonrası başladığım yeni kariyer yolculuğumla beraber internet operasyonlarıyla daha yoğun bir şekilde ilgilenmeye başladım. Durum böyle olunca, çıtayı biraz daha yükseltmek adına şu anda içinde olduğunuz sayfaya taşındım.

WordPress temaları, sayfa güncellemeleri, Google Analytics kodları derken keyifli bir süreç içerisinde blog yazma motivasyonum artmaya başladı ve düzenli olarak kendi bakış açımdan paylaşımlarda bulunuyorum. Sizlerden gelen yorumlar beni motive etmeye devam ediyor. Bu vesileyle öncelikle sayfamı takip eden okuyuculara teşekkür etmek isterim. :)

Cuma akşamı beni motive eden bir başka olay daha oldu. Digital Age dergisi Aralık sayısını okurken Dijilay Abla’nın köşesinde Ayın Blogu olarak kendi sayfamı gördüm. :) Dijital dünyanın nabzını tutan böyle bir dergide sitemi görmek beni inanılmaz mutlu etti. Buradan sevgili Dijilay Abla’ya köşesinde bana yer verdiği ve güzel yorumları için teşekkür ediyorum. :) :)

Artan bir ivmeyle sitemin çıtasını daha da yükselteceğim. Şimdiden 2011’in “Çağdaş’ın Bakış Açısı” için çok iyi bir yıl olacağını hissediyorum.

Bu sırada her türlü yorum ve katkılarınızı “Çağdaş Önen” sayfasındaki mail adresim ve sosyal medya izlerim üzerinden benimle paylaşabilirsiniz.

Sevgilerimle :)

Post a comment