Yeni Başlangıçlar Ayı

0

Posted on : 05-06-2011 | By : Çağdaş | In : Havadan Sudan

Nisan, Mayıs derken Haziran ayına da başladık.

Yaz sıcakları kendini hissettirmeye başlamışken herkesin enerjisi de yükselmeye başladı.

Yükselen enerji beraberinde çoğunlukla yeni başlangıçlar getirir. Birçok açıdan içinde bulunduğumuz Haziran ayına bakınca, yine yeni başlangıçlar aklıma geldi, birkaç satır yazayım istedim.

Sportif açıdan bakarsak başta Galatasaray ve Milli Takım olmak üzere yeni başlangıçlar olacağı gözüküyor. (Fatih Terim, Hiddink, yeni transferler vb…)

Ülkemiz açısından bakarsak 12 Haziran’da çok önemli bir seçime gireceğiz. Sonrasında yeni bir başlangıç yapılacağı aşikar. (Bu noktada lütfen seçim günü sandığa giderek oyunuzu kullanın. Bu herşeyden önce vatandaşlık görevinizdir.)

Kendi açımdan bakarsam, mevcut kariyer yolculuğumda yeni bir yola sapıyorum. Reklam sektöründe başlayıp, IT sektöründe devam eden kariyerime artık INTERNET alanında devam edeceğim. Yeni kariyer detaylarımı güncellenecek olan Linkedin profilimden takip edebilirsiniz. Şimdilik fazla ipucu vermeyeyim :)

Yaşam maratonunda yeni başlangıçların her zaman yeni enerjisi olur. Bu enerji insana güç verirken, yaşamış olduğu üzücü olayların da üstesinden gelmesini sağlar. Zaten önemli olan ayağa kalkıp yeniden başlayabilmek değil midir?

İşte Haziran ayıyla beraber yaşam maratonunun yeni etabı için başlangıç çizgisinde yerimizi aldık. Haziran ayının getireceği bu enerjiyle beraber 2011 yılınının kalan yarısının en iyi şekilde tamamlanması dileklerimle sizi yazının anlamına uyacak bir şarkıyla başbaşa bırakayım :) Bu şarkının 1993 Haziran ayında yayınlanan albümde yer alması da sanırım ilginç bir tesadüf olsa gerek :)

NOT: Bu yazıyı yazarken gökyüzünde Yeni Ay’ın olması da acaba başka bir tesadüf mü? Ne dersiniz? ;)

Post a comment